Știri și evenimente

Informare lansare ghid PNDR 2017

Informatii suplimentare furnizate de catre AFIR cu privire la sprijinul financiar acordat in cadrul submasurilor 4.3, 7.2 si 7.6 - PNDR 2017.

Proces verbal privind rezultatele obtinute la proba interviu

Proces verbal privind rezultatele obtinute la proba interviu desfasurat in vederea selectiei membrilor Consiliului de Administratie al Regiei Publice Locale a Padurilor Maierus SA

SCRISOARE DE AȘTEPTĂRI

SCRISOARE DE AȘTEPTĂRI privind Consiliul de Administrație al Regiei Publice Locale a Pădurilor Măieruș R.A.

Extras proces verbal

Extras din procesul verbal privind selectia dosarelor depuse de participanti pentru selectia membrilor Consiliului de Administratie al RPLP Maierus RA

Concurs de recrutare în vederea ocupării postului contractual vacant-muncitor calificat gr. II

Primăria comunei Măieruş organizează concurs de recrutare la sediul din comuna Măieruş, str. N. Bălcescu nr. 2, jud. Braşov în vederea ocupării postului contractual vacant-muncitor calificat gr II, in data de 01-06.03.2017.